ŞİİRLER ASLA BİTMEMELİ DESTEKLİYOR

Antoloji.com ’u Şiirler Asla Bitmemeli Destekliyor

Sosyal Medyada Paylaş:

Şiir yazanların üye olduğu sitelerden biri de antoloji.com’dur. Her sitenin portföyünde farklı profilde üye vardır. Bu üyelerin bir kısmı diğer sitelere de üyedir, bazıları da kemikleşmiş site üyesidir, onu farklı siteye yönlendiremezsiniz. Burdan gelmek istediğim konu ise farklı siteye üyelikleri bulunan biri olarak şiirimi kayıtlı bulunduğum sitelere bırakırım okunsunlar diye ve her siteden farklı bir okunurluk,bakış tarzı bulurum. Bir sitede yazınız az okunmuş ve yorum alamamışken diğer sitede günün şiiri seçilebilmektedir. Antoloji.com’da böyle şiirim var mesela 🙂 Güzel duygular bunlar inanın şiirin adresi olan, şiire değer veren bir sitede güzel bakış açıları ile karşılanmak insana şevk veriyor desem 🙂

Evet antoloji.com hatırı sayılır şiir kapasitesine sahip bir site ve ben şu anda diğer yazılar konum dışı olduğu için şiire yer veren bu siteyi beğendiğimi belirtmek istiyorum. O kadar büyümüş ki bu site şablonları da çok karışmış sanki. Mesela ben şu anda üye olarak siteye girdim lakin yazılarınız bölümü yada şiir ekle bölümünü bulamadım. Google’de arattığım zaman şiirlerimi görüyorum sonra eklemeye doğru gidiyorum. Belki ben sade anlaşılabilir bir site şablonunu seviyorum bunun örneklerinin olduğu büyük siteler yok değil. Büyümek handikapları da beraberinde getirmekte, kontrol mekanızmasından uzaklaşılabilmekte, üyenin size gönderdiği sorunum var sorusuna bile dönülememekte.!!

Büyümek geçmişteki o hevesleri, okura verilen değerleri unutturmamalı değil mi ?Düşünün şiir kelimesini google de aratıyorsunuz ekranda belirenlerden biri de büyük şiir arşivine sahip antoloji.com oluyor.Üye oluyorsunuz yazı ekleyemiyorsunuz kayboluyorsunuz bir daha girmiyorsunuz ve bundan kimsenin haberi olmuyor acaba neden üye oldu da yazmadı diye .!!

Şu var ki aradığınız her konu var sitede ve ünlü şairlerin telif haklarına saygı da, bunun önemi çok bence.

Umarım koordinasyon sorunlarını düzeltirler çünkü şiiri seviyorum, şiiri destekleyen belki de isteği dışında her türlü soruna rağmen antoloji.com’u destekliyorum.

Ben şiirler asla bitmemeli.com logosu altında, şiire yorum katmak ve güzel olana ulaşabilmek istiyorum. Biraz sığ olabilirim,şiirlerim,yazılarım yetersiz olabilir amma ben şiirin takibindeyim dilim döndüğünce şiirive şiire değer veren siteleri sizinle paylaşacağım.

Şiirler Hiç Bitmesin İstiyorum diyorum ve Şiir’e destek veren www.antoloji.com u içtenlikle destekliyorum.

Uğur Demiröz  ⁄  Şiirler Asla Bitmemeli

Sosyal Medyada Paylaş:

Şiirler Hiç Bitmesin İstiyorum

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!