KONU DIŞI

Edebiyat Defterinde Neler Oluyor

Sosyal Medyada Paylaş:

Edebiyat defteri rüşdünü ispatlamış bir edebiyat sitesidir. Yaptığı ve yapmaya çalıştığı güzellikler takdir edilesidir. Büyümenin verdiği yolculukta daha çok üye, daha çok reklam potansiyeline erişmiştir.

Bunlara baktığınızda gıpta edilen bir site olduğunu düşünür, o sitenin başarısını alkışlardım.

Ben bile edebiyat defterine üye olmuştum. Biliyordum ki edebiyat defteri güvenli bir sitedir.  

Bundan bir süre önce işlerimin yoğunluğu sebebiyle sayfamın dondurulması yada bir süre kapatılmasını istemiştim. Ansızın rumuzlu Habip Dağ beyefendiye mesaj yazdım ! tekrar mesaj yazdım ! ve tekrar sayfamın dondurulması ama SİLİNMEMESİ için mesaj attım ! . Dönülmedi, cevap verilmedi ve tekrar bakacakken sayfama ulaşamadım.

Tamam herhalde okudular sayfamı dondurdular diye pek ilgilenmedim. Nereden bileceğim ki böyle bir güçlü sitenin handikaplarının olduğunu, sıkıntılar yaşatıp beni üzeceğini…

Aradan bir süre geçti sayfama mail adresimle girmek istedim, yok giremiyorum. İletişim bölümünden mesaj attım defalarca yok cevap veren yok.

Yeni bir mail adresi ile üye oldum. Defalarca mesaj attım benim sayfamı açın diye ama maalesef mesajıma dönülmedi.

Şiir yazdım belki biri görür de haber verir diye yok şiirimde silinmedi. Kimsenin sesi çıkmadı bu nedir diye, editörlerde mi kayıptı. Bu günün yazıları nasıl seçiliyor diye içimden geçirdim, burası kime emanet acaba düşüncesine kapıldım.

Bu sorularıma yanıt arıyorum. Edebiyat Defteri büyüdükçe iletişim kanallarımı koptu acaba, yanlış giden bir durum var.

Edebiyat Defterinde neler oluyor bilen var mı acaba ?

 

UĞUR DEMİRÖZ

Sosyal Medyada Paylaş:

Şiirler Hiç Bitmesin İstiyorum

Leave a Reply

error: Content is protected !!