YAŞAMAK MI - YAZMAK MI

Edebiyat Defterine Tavsiye

Sosyal Medyada Paylaş:

Edebiyat sitelerinde öncü olmaya devam eden edebiyatdefteri.com 6 Mart 2016 tarihi itibariyle baktığımda şunu gördüm. En iyi şiir 2 tane, En iyi günün seçkisi yok. 

Ben bundan şunu anlıyorum yazılar okunuyor ve değerlendirmeler tarafsız yapılıyor. Paralı ve parasız üye kayırması yok. Bu çok güzel bir tavır, günden güne gelişen kendini yenileyen, artılarını arttıran edebiyatdefteri.com belki de bu tavrı ile çok edebiyat severi sayfasında konuk ediyor.

Daha çok şiir yazan edebiyat tutkunları çok az yazı bıraksalar da bunlar iyi değerlendiriliyor ama şu da okuyucu ve üyeleri meraklandırıyor diye düşünüyorum. Kim bu değerlendirme kurulu, neye göre kararlar alınıyor, neye göre en iyi seçiliyor.

Uğur böceği dışında hangi kriterler günün seçkisi kategorisine seçiliyor. Öz eleştiriye açık bir yer, edebiyat defteri işte bu yüzden soruyorum. Sade ve görsel teması ile çok güzel atılımlar yapan bu sitenin arka planındaki jüriler kim.

Bakalım bu sorunun cevabını alabilecek miyim ? 

Saygı duyduğum ve güvenli bulduğum bir site olan edebiyat defterini ziyaret edenleri aydınlatmaları çok iyi olur. Şiirler asla bitmemeli.com bu siteyi daha yukarılarda görmeyi hep istemektedir. 

Sosyal Medyada Paylaş:

Şiirler Hiç Bitmesin İstiyorum

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!