ŞİİRLER ASLA BİTMEMELİ DESTEKLİYOR

Edebiyat Evi.com’u Şiirler Asla Bitmemeli Destekliyor

Sosyal Medyada Paylaş:

Bir düzeltme ile bu yazıda bir değişiklik için giriş kısmını değiştiriyorum. Sendeyaz.net‘in yeni adı  Edebiyatevi.com olarak değiştirilmiş. Olsun içindeki yöneticiler değişmemiş ki onlar gerçekten şiir ve edebiyattan fazlasıyla anlayan kişiler.

Şiir yazıyorsanız muhakkak tek bir şiir sitesine bağlı kalmamanızı tavsiye ediyorum. Şiir yazan o kadar farklı duyguda bireyler var ki her mısranın duygularını almak için bu edebiyat sitelerinde gezinmenizi tavsiye ediyorum. Onlara üye olmalısınız ki şiirin çok sesli ortamının havasını teneffüs edebilesiniz. Bir geziye çıkın o şiir sitesi benim bu şiir sitesi de benim gibi. Sahiplenin şiiri ayırt etmeden ve ben şiir sitelerinin tümünü ayırt etmeden sahipleniyor, naçizane destekliyorum. Onları tanımaya çalışıyorum.

Evet Sende Yaz.net Zekeriya Efiloğlu’nun üyelerin görüşlerine saygı duyduğu güzel bir site.  Bunu bizzat kendim denemiştim. Siteye üyeliğim sırasında bir öneride bulunmuştum ve bu önerime gayet olumlu cevap vermiş, olabilirliği konusunda gayret göstereceğini belirtmişti. Maalesef şu anda nice sitelerdeki üyeler bu geri dönüşü alamamaktan çok şikayetçiler.

Bugün bu yazıyı kaleme almadan ziyaret ettim ve bir mesaj gördüm bana gelen,çok hoşuma giden satırları aynen paylaşıyorum.

Değerli Dostlar;

Her geçen gün yoluna emin adımlarla deva eden sitemiz dün sizlerin sayesinde bir rekora daha imza attı. Sitemizde dün 57.986 adet sayfa okundu. Bu kurulduğumuz günden bugüne gelene dek ulaştığımız en yüksek rakam.

Bu kadar güzel giden sitemizin ayağından tutup çekmek isteyenler de olmuyor değil. Biz onlara da aldırmadan Edebiyat aleminde en iyi site olmak adına çabamızı ortaya koyuyoruz… Değerli dostlarınızı sitemize davet etmenizi, paylaşımlarınızı çoğaltmanızı istirham ederiz…

Hepinize emeklerinizden ve desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederiz…

Nice güzel günlere ve nice güzel paylaşımlara…

Adem-Zekeriya EFİLOĞLU

Okuduğunuz üzere anlamlı bir destek almışlar şiir sevenlerden ve bende bu desteği şiir sevenlerin sürdürmesini temenni ediyorum.

Tabii ki site ayırt etmeden, diğer şiire kapı açan siteleri de ihmal etmeden.

Ayağından tutup çekmek maalesef kendini bulamamış kıskanç,cahil,seviyesizlerin işi olmalı ve ben bunların dışında kalarak tam destek diyorum.

Evet Şiirler Asla Bitmemeli  EDEBİYAT EVİ.COM‘u tüm içtenliğiyle destekliyor.

Şiirler Hiç Bitmesin İstiyorum.

Sosyal Medyada Paylaş:

Şiirler Hiç Bitmesin İstiyorum

2 Yorum

  • admin

    Şiir nerede yaşıyorsa orada yaşamalı,kimse tarafından rahatsız edilmeden sebepler ile herkese duyurulmalı.

    Şiirler asla bitmemeli.com çok üyeli bir site olmasa da cılız bir sesle de olsa şiire desteğini sürdürecektir.

    Siz gibi şiir dostun varlığı ile daha güçlü adımlarla gitmeye çalışacağım..

    Evet haklısınız, şiirler hiç bitmesin istiyorum 🙂

Leave a Reply

error: Content is protected !!