ŞİİR ADINA HERŞEY BURADA

ŞİİR YAZARAK PARA KAZANMAK

Sosyal Medyada Paylaş:

Yazarak para kazanmanın birçok yolu vardır, fakat şiir yazarak para kazanmak kesinlikle duymaya pek alışkın olmadığımız yollardan birisidir. Unutulmamalıdır ki çoğu yazar bir şeyler kazanmak için çabalıyor ancak emeklerinin karşılığı olan paranın büyük bir miktarını kendi hallerine bırakıyorlar.

Ama bir yan dal olarak düşünürseniz, yazmanın bu branşından gerçekten oldukça iyi kazanabilirsiniz. Bu asla tam zamanlı bir kariyer olmayabilir ancak arada sırada birkaç tekerleme ve şiir yazarak güzel bir yan gelir elde eden insanlar var.

İşin sırrı doğru talepler doğrultusunda yazdığınızdan emin olmanız. Bu taleplerin ne olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Muhtemelen her gün fiilen baktığınız ve henüz birçok insanın, bunun para kazanmak için karşımıza çıkan bir fırsat olduğunu fark etmediği çok büyük bir şiir pazarı var.

Bahsettiğimiz pazar tebrik kartları üreticileriyle ilgili. Siz; üzerinde alıcı için komik, heyecanlandırıcı, duygusal veya neşeli mesajlardan oluşan kısa şiirler taşıyan kaç tane tebrik kartı gördünüz? Eğer siz bu türde şiir yazabilirseniz, kabul edilen her bir şiiriniz için iyi miktarda para kazanabilirsiniz. Yazmak için en iyi pazarı bulmanın iki yolu vardır. Öncelikle yerel kart mağazalarını ziyaret edip, üzerinde bu tip şiirler bulunan kartları hangi üreticilerin bastığını bulabilirsiniz. Bilmelisiniz ki bazılarından daha üstün bir yeteneğe sahip olabilirsiniz bu yüzden yazabileceğinizi hissettiğiniz kart üreticilerini aramaya yoğunlaşın.

Üretici firmanın adını not alınız daha sonra internette onları bulmak için bir araştırma yapınız. Bu ayrıca kolay bulamayacağınız diğer üreticileri de bulmanın en iyi yoludur.

Her tebrik kartı üreticileri bu şekilde serbest çalışacak birini aramıyor olabilir ama onlar sitelerinde sık sık talimatlarına yer vereceklerdir bu yüzden bu talimatları, önerileri yazdırın ve onları bir fırsat yakalamak için dikkatlice okuyun. Okurken bazı fikirleri yararlı bulup not edebilirsiniz, çünkü onlar üzerinde çalışabileceğiniz belirli fikirler ve temalar arıyor olabilirler.

Bu gibi üreticiler, aynı zamanda işin özlüğünden dolayı sizden bir dizi fikir göndermenizi isteyebilir, bu yüzden vaktinizi harcadığınız ve yapabileceğinizin en iyisini yaptığınız birçok fikriniz olduğundan emin olun.

Yazınızı düzenlemek çok önemlidir- Olabildiğince kısa olmalıdır- çünkü birçok fırsatta kabul edilmek ve reddedilmek arasında, bir farklı sözcük kadar çekişme vardır.

Emeklerinize de azimle devam etmelisiniz, çünkü bir şeyi kabul ettirene kadar birkaç başarısız girişiminiz olabilir.Bu yolla şiirlerinizden para kazanmanın en mükemmel tarafı yayınladıktan sonra şiirlerinizi yerel dükkanlarda satılan kartların üzerinde görmeniz olacak- ve bundan daha mükemmel bir ödül olamaz!

Eğer kart üreticilerinin kabul etmediği ve sizin kullanmak istediğiniz şiirleriniz varsa bunun yanında kendi kartlarınızı da yapıp satabilirsiniz. Bir çok insan el yapımı kartlara cömertçe para vereceklerdir ve eğer kendinize yeterince güveniyorsanız belirli kesim insanlar için eşsiz şiirler yazarak daha fazla bile kazanabilirsiniz.

Eğer doğru yöntemler ile interneti kullanabilirseniz, sunduğunuz hizmete yönelik oluşturacağınız web siteniz ile internetten para kazanmanız da mümkün.

Eğer bu konuda yaratıcı fikirleriniz varsa neden şimdi onları not almaya başlamıyorsunuz? Aklınıza geldiğinde onları yazacağınız bir not defteri tutmanın faydasını göreceksiniz.

Alıntı : paraci.net/para-kazanma-yollari-no-44-siir-yazmak.html

Sosyal Medyada Paylaş:

Şiirler Hiç Bitmesin İstiyorum

11 Yorum

Leave a Reply

error: Content is protected !!